Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 267693
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Jogász/vállalati jogász munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó, önkormányzati tulajdonú partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·A társaság tevékenysége során felmerülő jogi jellegű, valamint követelés- és hátralékkezelési jellegű feladatok ellátása (főleg a polgári jog, ezen belül kiemelten a gazdasági társaságokra, ingatlanokra, társasházakra, bérleti, használati és tulajdonjogi viszonyokra vonatkozó jogterületen, a kötelmekkel – megbízási, vállalkozási, bérleti, használati szerződések – kapcsolatos területen)

·A vállalat egyes szervezeti egységeinek jogi háttértámogatása (jogi állásfoglalások és jogi tartalmú okiratok, levelek készítése/szerkesztése)

·Előterjesztések, szabályzatok előkészítése, készítése, jogi szempontú véleményezése

·Részvétel az önkormányzati rendeletek kodifikációjában

Elvárások:

·Felsőfokú jogász végzettség

·Minimum 1 év szakmai gyakorlat a polgári jog területén: ezen belül kiemelten szerződések készítésével, véleményezésével, jogi állásfoglalások készítésével kapcsolatos tapasztalat, jártasság a követeléskezelésben, közbeszerzés alapfokú ismerete

·Megbízható felhasználói szintű MS Office ismeretek

·A munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete (kiemelten polgári jog, ezen belül a gazdasági társaságokra, bérleti, használati és tulajdonjogi viszonyokra vonatkozó, a kötelmekre – megbízási, vállalkozási, bérleti, használati szerződések - vonatkozó részek, nemzeti vagyonról szóló törvény, önkormányzatokra vonatkozó jogszabályok, államháztartási törvény, alapvető számviteli szabályok, munkajog és közbeszerzési jog alapszintű ismerete)

·Hatékony, önálló, pontos munkavégzés

Előny:

·jogi szakvizsga

·közigazgatásban szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál

·Stabil munkahely

·Támogató csapat

·Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00935@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!