Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 30efbc
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

IT Cosmetics Nagykövet

Az IT Cosmetics-et Jamie Kern Lima alapította 2008-ban, hogy nők millióit ruházza fel önbizalommal bőrápoló alapú sminktermékeivel.

Ha te is küldetésednek érzed, hogy nőtársaidat önbizalommal ruházd fel, akkor TE lehetsz az első magyar

IT Cosmetics Nagykövet!

Te vagy az ideális IT Cosmetics nagykövet, ha:

  • van 2-3 éves eladói tapasztalatod prémium (smink) márka terén
  • legalább középfokú, és emellett sminkes végzettséggel rendelkezel
  • igényes vagy magadra és a környezetedre
  • Excel és Power Point alapszintű ismereted van
  • otthonosan mozogsz a digitális világban, lépést tartasz a szépségtrendekkel
  • angolul középszinten kommunikálsz beszédben és írásban
  • nem félsz kamera elé állni

IT Cosmetics nagykövetként az alábbi feladatok várnak Rád:

  • az IT Cosmetics termékeinek népszerűsítése és eladása Budapest prémium parfümériáiban, a vásárlók magas színvonalú kiszolgálása személyre szabott tanácsokkal
  • közvetlen és hosszú távú kapcsolatok kialakítása a fogyasztókkal
  • az IT Cosmetics bútor rendezettségének és tisztaságának fenntartása
  • az értékesítéshez és tanácsadáshoz kapcsolódó adminisztrációk precíz ellátása

Az IT Cosmetics csapata az alábbiakkal vár Téged:

  • Te lehetsz Magyarország első nagykövete, aki megismertetheti az IT Cosmetics bestsellereit és Jamie, az alapító történetét a vásárlókkal
  • elsőként próbálhatod ki az IT Cosmetics újdonságait
  • szakmai fejlődési lehetőség a márkamenedzsment különböző színterein
  • teljesítmény alapú bónusz
  • rugalmas munkabeosztás

Amennyiben magadra ismertél, várjuk önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

00941@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!