Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00801@hr.dekra-arbeit.hu

Irodavezető

Háztartási termékek nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnercégünk, magyarországi piacra lépéshez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

IRODAVEZETŐ

pénzügy - számviteli végzettséggel/ tapasztalattal

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • Beérkező megrendelések fogadása, rögzítése, nyomon követése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Vevő számlák elkészítése, nyomon követése
  • Árajánlat, szállítólevelek elkészítése

Elvárások

  • Aktív, magabiztos, ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat (számlázás, pénzügy-számviteli ügyintézés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Navision, SAP vagy egyéb számlázó program ismerete

Amit partnercégünk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00801@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!