Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 3c2276
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Ingatlanhasznosítási munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·         Ingatlanhasznosítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése, kezelése

·         Ingatlannyilvántartások naprakészen tartása

·         Határozatok, hirdetmények, előterjesztések elkészítésében való közreműködés

·         Ingatlanokkal kapcsolatos adatkezelés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, szakirányú képesítés (előny: földmérő végzettség)
  • Releváns, minimum 2-3 év szakmai tapasztalat ingatlanértékesítés és hasznosítás területen
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzés
  • Eredményorientált szemlélet
  • Előny: közigazgatási, földhivatali gyakorlat

 Amit partnercégünk kínál

·         Stabil munkahely

·         Támogató csapat

·         Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00906@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!