Kapcsolati adatok

Referenciaszám: b5a9c9
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

HR tanácsadó - recruiter

Saját csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

HR TANÁCSADÓ - RECRUITER

Elvárások:

Műszaki és fizikai pozíciók toborzásában szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Angol, vagy német nyelvtudás

Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek

B kategóriás jogosítvány

Határozott, proaktív, önálló személyiség

Hatékony problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

HR szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat

HR területen szerzett diploma, vagy egyéb munkaügyi végzettség

Tapasztalat, vagy érdeklődés ügyfélkezelés és értékesítés iránt

Az új kollégánk feladatai lesznek:

•Munkaerő közvetítési és kölcsönzési projektek teljes körű lebonyolítása

Toborzási stratégia kialakítása az egyes megbízások teljesítése érdekében

Toborzási folyamat optimalizálása, a toborzási csatornák hatékony kihasználása, új típusú csatornák feltérképezése, bevezetése

Kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal, jelöltekkel és munkavállalókkal

HR adatbázisok és rendszerek kezelése

Hó végi elszámolások és riportok készítése

Hatályos jogszabályok gyakorlati alkalmazása

Munkavégzés helye:

•Budapest V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre küldje:

00927@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!