Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00869@hr.dekra-arbeit.hu

HR manager

Multinacionális, fémipari partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR MANAGER

Feladatok

  • Teljeskörű személyzeti munka ellátása (250 fő személyi állomány)
  • Az osztályok támogatása a külső – belső személyzet kiválasztásánál, valamint a toborzásnál, utódlás tervezésében
  • Létszámtervezés, bérek tervezése
  • Kompetens tanácsadás és támogatása a vezetőknek, dolgozóknak minden személyzeti vonatkozású kérdésben
  • Továbbképzések szervezése
  • Szoros együttműködés a managementtel
  • Projektek vezetése, nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • 5-10 év tapasztalat HR területen, ipari cégnél
  • Naprakész ismeretek munka-, társadalombiztosítás- és adójog területén
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség, határozottság, empatikus személyiség

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem, bónuszok
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát magyar és angol/német nyelven fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

00869@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!