Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00883@hr.dekra-arbeit.hu

HR generalista/Office admin

Autóiparban tevékenykedő világszerte elismert partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

·         toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű ellátása

·         kapcsolattartás a HR szolgáltató cégekkel

·         munkavállalók be- és kiléptetése

·         bérszámfejtés előkészítése

·         riportok, kimutatások készítése

·         kapcsolattartás az anyavállalattal

·         hazai és nemzetközi számlák kezelése, iktatása

Elvárások:

·         felsőfokú végzettség (előny az emberi erőforrások szakon szerzett diploma)

·         aktív középfokú angol nyelvtudás

·         HR területen szerzett legalább 3-4 év tapasztalat

·         pénzügy, számvitel adminisztrációban szerzett tapasztalat

·         ’B’ kategóriás jogosítvány, saját autó a bejáráshoz

Amit partnercégünk nyújt:

·         versenyképes kompenzációs csomag, éves bónusz

·         stabil hátterű, nyugodt, modern, nemzetközi munkakörnyezet

·         bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

·         Pest megye, Zsámbék

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre: 00883@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!