Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 43d11d
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

HR generalista

Cégcsoportunk felnőttképzéssel foglalkozó üzletágának HR csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Be- és kiléptetés, munkaszerződés módosítások dokumentációjának nyilvántartása
  • Toborzás, kiválasztás folyamatának teljes körű kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, interjúztatása, kapcsolattartás HR szolgáltatókkal, eredmények kiértékelése
  • Dolgozói elégedettség mérése, növelése, ötletek előterjesztése a HR vezető felé
  • HR riporting rendszer működtetése, mutatószámok elemzése, riportok, statisztikák készítése a vezető felé
  • Belső képzések szervezése, nyilvántartása, riportok készítése
  • Fejlesztési- és juttatási projektek megvalósításában való részvétel
  • Céges rendezvények, programok szervezésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • HR szakirányú végzettség
  • Hasonló jellegű munkakörben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz és önálló munkavégzés;

Előny:

  • NEXONbér, NEXONtime ismerete
  • SAP Success Factors felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria, egészségbiztosítás, munkába járás támogatás)
  • Home office lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek, szakmai fejlődés
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el bérigény megjelölésével, fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre: 00970@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!