Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 9bb149
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +3619201341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Hibaelemző mérnök

Megújuló energiaforrással foglalkozó nemzetközi partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

Ólomhiba elemzési folyamatok a szerződéses gyártók telephelyén

Termékekkel kapcsolatban felmerülő technikai problémák elemzése, kezelése

Javítási adatok elemzése, szükség esetén megelőző intézkedések létrehozása

A hibaelemző technikusok tudásának fejlesztésének érdekében tréningek lebonyolítása

Elvárások:

Villamosmérnök diploma

3-5 év releváns tapasztalat

Elektronikus hibaelemzési ismeretek

Laboratóriumi berendezésekben szerzett tapasztalat

Kiváló problémamegoldó, önálló tanulási, prezentációs és csapatmunka készségekkel kell rendelkeznie

Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál

·Versenyképes bérezés

·Stabil, nemzetközileg elismert munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00965@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!