Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 86b61e
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: 00921@hr.dekra-arbeit.hu

Háttértámogatási munkatárs

Városüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

HÁTTÉRTÁMOGATÁSI MUNKATÁRS

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·Beérkező hibabejelentések koordinációja

·Megrendelések megírása, elküldése

·Számlák iktatása, kezelése, nyilvántartása, számlakezelési folyamat koordinálása

·Irattárazási feladatok (papír alapon és iratkezelési rendszerben)

Elvárások:

·Legalább középfokú iskolai végzettség

·Jó kommunikációs készség

·Együttműködési készség

·Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

·Adminisztrációs, számlák kezelésével kapcsolatos munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit partnercégünk kínál

·Stabil munkahely

·Támogató csapat

·Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, juttasd el önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a 00921@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!