Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA467
Kapcsolattartó: El Khoffash-Horváth Eszter
Telefon: +36-1-461-90-81
E-mail: eszter.horvath@dekra-arbeit.hu

RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Német tulajdonú, nemzetközi gyártó céghez keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

(referenciaszám: DEKRA467)!

Az új kolléga feladatai lesznek

  • A gyártás folyamatos alapanyaggal történő ellátásának biztosítása
  • A raktári készletek figyelése, a különböző irányú árumozgások könyvelése, bizonylatolása
  • A raktári személyzet munkájának irányítása, összefogása, értékelése
  • Kapcsolattartás a többi részleggel, és azok vezetőjével
  • Raktári eszközök előírás szerinti használatának ellenőrzése
  • A működési területén a rend folyamatos biztosítása, annak érdekében, hogy a megfelelő mennyiségű és minőségű termék a vevő által elvárt határidőre megfelelő hatékonysággal elkészüljön és kiszállításra kerüljön

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi bizonyítvány
  • Logisztikai területen, raktározásban szerzett munkatapasztalat
  • Minimum 1 év tapasztalat csoport- és / vagy műszakvezetésben, legalább 15 fő koordinálásában
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, talpraesett személyiség
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs, szervezési és vezetői készségek

Előny

  • Német nyelv középfokú ismerete
  • Munkabiztonsági és 5S ismeretek

Munkavégzés helye

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a fenti referenciaszám megadásával és fizetési igénye megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldje:

tanacsado3@dekra-arbeit.hu .

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!