Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA 525
Kapcsolattartó: Angyal Krisztián
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: krisztian.angyal@dekra-arbeit.hu

Gyártósori operátor

Műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR

Feladatok:

  • Műanyag fröccsöntő gépek kiszolgálása a folyó termeléshez
  • Gyártási, csomagolási és ellenőrzési feladatok utasítások alapján történő elvégzése
  • Kézi anyagmozgatás
  • Mennyiségi és minőségi ellenőrzés, és annak pontos dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó állóképesség, rugalmasság
  • Jó csapatszellem
  • Jó látás és érzék a hibák felismeréséhez

Előnynek számít:

  • Operátor munkakörben szerzett munkatapasztalat

Munkarend:

  • 3 műszak, hétfő-péntek, hétvégi túlóra lehetséges

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 21. kerület

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Korrekt bérezés, teljesítményarányos bónusz lehetősége
  • Béren kívüli juttatások (pl. cafeteria)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük az alábbi e-mail címre küldje: 07525@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!