Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó:
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00881@hr.dekra-arbeit.hu

Gyártógép kezelő

Építőiparban gyártással foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Automata betonelemgyártó-gépsor működtetése 2 műszakos munkarendben
  • Napi karbantartások, esetleges kisebb javítások végrehajtásában való aktív közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (szakmunkás/középfok)
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, határozott fellépés

Előny:

  • Hidraulikus és/vagy elektromos vezérlések területén szerzett munkatapasztalat
  • Gépész végzettség/szemlélet

Amit partnercégünk kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Stabil céges háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Oktatások, képzések
  • Fiatalos, barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Pest megye, Sóskút

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a következő e-mail címre: 00881@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!