Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Eszes Gertrúd
Telefon:
E-mail: folyamatmernok@hr.dekra-arbeit.hu

Gyártás- és folyamatfejlesztő mérnök

Fémipari termékeket gyártó partnercégünk számára

keresünk

Munkatársat.

Elvárások

·         Felsőfokú gépészmérnöki végzettség

·         Termelővállalatnál szerzett legalább 3 év tapasztalat

·         Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban

·         Technológiai ismeretek

·         SAP ismeret

·         Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Feladatok

  • Gyárthatósági tanulmányok készítése.
  • Új termékek gyártásának tervezése, gyártásba vitele és gondozása
  • Új technológiák, eljárások és gyártóeszközök bevezetése, beszerzésének támogatása
  • Ciklusidők felmérése, SAP normaidők ellenőrzése, karbantartása
  • Aktív részvétel vevői reklamációk kivizsgálásában
  • Munkaállomások kialakításának javítása
  • Hatékonyság javító intézkedések bevezetése
  • LEAN szemlélet kialakítása, fenntartása

Előny

  • LEAN, TSP ismeretek

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el minél hamarabb:

folyamatmernok@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!