Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 82f74c
Kapcsolattartó: Szabó Adrienn
Telefon: 06709058243
E-mail: adrienn.szabo@dekra.com

Gépkezelő

Fémiparban gyártó tevékenységet folytató partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Feladatok

  • Termékek gyártása présgépeken
  • Termékek minőségi ellenőrzése CP alapján
  • Belső anyagmozgatási feladatok ellátása
  • Előírás szerinti dokumentáció kezelése, frissítése (szerszámkönyv, hibagyűjtő, munkalap, ládakísérő)
  • Hidak és alumínium blokkok szakszerű fel-és leszedése
  • Párolgó vagy mélyhúzó olajozó hengerek cseréje
  • Futószalagok előkészítése
  • A présgépeket meghatározott időközönkénti tisztítása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség (szakiskola előny)
  • Gépkezelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny: autóiparban, fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat

Amit partnercégünk kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Ösztönző bérrendszer

Munkarend

  • Több műszakos munkarend

Munkavégzés helye

  • Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken.

Telefonszám: +36 70 905 8243

Önéletrajzzal a következő e-mail címen: 00923@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!