Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 82b8f9
Kapcsolattartó: Tompos Violetta
Telefon: 06 70 905 8243
E-mail: 00971@hr.dekra-arbeit.hu

Gépbeállító

Telekommunikáció, ipari méréstechnika és autóelektronika területre csatlakozók és kábelszerelvények gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat

Gépbeállító munkakörbe.

Feladatok:

·Szúrópróbaszerű azonosítás végrehajtása a beállítói tevékenység megkezdése előtt

·Gyártósorok felállítása, eltávolítása

·Az összeszerelésben résztvevő dolgozók oktatása

·Hibastatisztikák készítése QM által előírtak alapján

·SPC vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

·Középfokú szakirányú végzettség (mechatronikai, műszaki vagy elektronikai terület)

·Magabiztos gépészeti, műszaki ismeretek

·Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség

·Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat

·Folyamatos munkarend vállalása, 3 nap munkavégzés 12 órában, 3 nap pihenés

Amit partnerünk kínál:

·Versenyképes bérezés

·Hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér

·Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

·Ingyenes céges buszjáratok, több szomszédos településről is

Munkavégzés helye: Jászberény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00971@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!