Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 36ad6d
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Folyamatmérnök

Autóipari fém alkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·Folyamatfejlesztések végrehajtása gyári szinten: a meglévő gyártási folyamatok fejlesztése és közreműködés új gyártási folyamatok helyi bevezetésében és fejlesztésében;

·Meglévő vagy bevezetésre kerülő munkafolyamatok időmérésének végzése és a kapott eredmények kielemzése, javaslattétel a szükséges változtatásokra;

·A termelő berendezések kapacitásának és leterheltségének rendszeres vizsgálata és intézkedési terv készítése a szűk kapacitások megszűntetésére;

-Együttműködés a minőségbiztosítással a nemmegfelelőségek feltárásában, megoldások megtalálásában;

·SMED fejlesztések kidolgozása és végrehajtása (szerszámcserék, szerelési folyamatok standard paramétereinek meghatározása, operátorok képzése, szerszámok és kiegészítők tárolásának fejlesztése);

Elvárások:

·Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség, előny: gépészmérnök

·Felhasználói szintű tervezőszoftverek ismerete (AutoCad, Solid Edge)

·ISO/TS 16949 szabvány ismerete

·ISO 14011 ismeretek

·Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, ebből 2 év autóipari területen

·Fémipari gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

·Műszaki beállítottság és felkészültség

·Analitikus szemléletmód

·Problémamegoldó képesség

·Utazási hajlandóság

Amit partnerünk kínál:

·Stabil munkáltatói háttér

·Hosszútávú munkalehetőség

·Versenyképes jövedelem

Munkavégzés hely: Szolnok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk fényképpel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 00924@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!