Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 904c67
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

Folyamatmérnök

Intelligens energiamegoldások gyártásában világelső partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

A leendő kolléga feladatai lesznek:

·Gépészeti műszaki rajzdokumentáció

·Gyártási szerszámok tervezésének támogatása

·NPI tevékenységek támogatása

·Hibaelhárítás a gyártás során

Elvárások:

·Gépész- vagy elektronikai mérnöki végzettség

·3-5 év releváns iparági tapasztalat

·Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

·Képes rendszerben gondolkodni és gyorsan változó környezetben dolgozni

·Jó problémamegoldó képesség

Előny:

·Összeszerelés automatizálásban (robotika) szerzett tapasztalat

·DFx, FMEA ismerete

·SMT, közepes és összetett mechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál

·Versenyképes bérezés

·Stabil, nemzetközileg elismert munkáltatói háttér

Munkavégzés helye

  • Zala megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a 00964@hr.dekra-arbeit.hu email címre.

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!