Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00865@hr.dekra-arbeit.hu

Főkönyvelő

Multinacionális, fémipari partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok

  • bejövő számlák könyvelése (anyagszámlákon kívül)
  • házipénztár könyvelése (forint, deviza euro)
  • banki könyvelés, Sap támogatás mellett
  • adóbevallások készítése (Áfa negyedéves, közösségi bevallás, TA, iparűzési adó, termékdíj bevallás)
  • vevői és szállítói folyószámlák kezelése
  • havi zárásokban való aktív közreműködés,
  • könyvvizsgálat során közreműködés,
  • törvényi előírásoknak megfelelő szabályzatok elkészítése, aktualizálása
  • bérek könyvelése
  • KSH bevallások készítése

Előnynek számít:

o    IFRS ismeret

o    Angol kommunikációs szint

o    Azonnali kezdés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség
  • 5 éves főkönyvelői tapasztalat, 2-5 milliárd forint árbevételű gyártó cégnél,
  • Sap ismeret (legalább 3 éves tapasztalat)
  • naprakész adózási ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés, és csapatszellemiség
  • határidők pontos betartása

Munkavégzés helye:

o    Budapest, VI. kerület

Amit megbízónk kínál:

o    Hosszútávú munkalehetőség

o    Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát magyar és angol nyelven fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

00865@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!