Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó:
Telefon: 76-900-145
E-mail: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

értékesítési munkatárs

Kecskemét környéki autóipari beszállító partnercégünk megbízásából

ÉRTÉKESÍTÉSI VEVŐREFERENS

munkatársat keresünk.

(referenciaszám: DEKRA2372)

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú kereskedelmi/közgazdasági/marketing végzettség
  • Angol vagy német nyelv erős középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktivitás, jó szervező készség
  • Előny a kereskedelem vagy értékesítés területen szerzett tapasztalat

Feladatok :

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • A folyamat nyomon követése megrendelések felvételétől a kiszállításig
  • Elemzések készítése (költség, ár, termék, versenytárs)
  • Új partnerek felkutatása, ajánlattétel, ártárgyalás, szerződéskötés előkészítése
  • Tenderfigyelés, pályázatkészítés
  • Termékfejlesztés esetén a marketing és kereskedelmi tevékenység összehangolása
  • Marketing tevékenység szakmai kiállítások, vevői termékbemutatók kapcsán

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye

  • Kecskemét környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el minél hamarabb: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!