Kapcsolati adatok

Referenciaszám: e64443
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00887@hr.dekra-arbeit.hu

Építésvezetői asszisztens

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Adminisztratív munka az építkezéshez közeli irodában

·         Asszisztálás a projektek naprakész műszaki dokumentálásához

·         A projektmenedzser és ügyvezető igazgató dokumentumainak előkészítése

·         Végrehajtókkal, vállalkozókkal történő kapcsolattartás,

·         Az építkezéssel kapcsolatos elszámolások készítése

·         Vállalkozói szerződések előkészítése

Elvárások:

·         Angol középfokú nyelvtudás

·         Önálló munkavégzés

·         Flexibilitás

·         Tanulásra, fejlődésre való motiváltság

·         B kategóriás jogosítvány

·         Elkötelezettség a munka iránt

·         Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny

·         Szakmai tapasztalat hasonló területen

·         Középfokú vagy felsőfokú szakirányi végzettség (építésztechnikusi)

·         Szlovák nyelv ismerete

Munkavégzés helye

·         Budapest, Magyarország

Amit megbízónk kínál

·         Hosszútávú munkalehetőség

·         Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre:

00887@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!