Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00872@hr.dekra-arbeit.hu

Építésvezető

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Feladatok

§  Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel

§  Projektek naprakész műszaki dokumentálása, ütemezési tervek készítése, építési napló vezetése

§  Az építési kivitelezési munkák helyszíni irányítása

§  A munkafolyamatok ütemezése, kontrollálása

§  Kivitelezői árajánlatok készítése

§  Előkészítői feladatok: vázlattervek készítés, építészeti koncepciók kidolgozása

§  Vállalkozói szerződések előkészítése

§  Kivitelezési munkák teljes körű dokumentálása

Elvárások:

§  Minimum középfokú szakirányú végzettség (építésztechnikusi), vagy felsőfokú mérnöki végzettség

§  Legalább 4 - 5 év szakmai tapasztalat hasonló területen

§  Szláv nyelv minimum magabiztos alapfokú ismerete (szlovák, cseh, lengyel)

§  Önálló munkavégzés

§  Utazási hajlandóság országosan

§  Tanulásra, fejlődésre való motiváltság

§  Előny: német vagy angol nyelvismeret

§  B kategóriás jogosítvány

§  Microsoft office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

§  Budapest

Amit megbízónk kínál:

 §  Hosszútávú munkalehetőség

§  Stabil vállalati háttér

§  Előrelépési lehetőség

§  Céges autó (magáncélú használatra is)

§  Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

00872@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!