Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 4deca3
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra.com

ÉPÍTÉSVEZETŐ- MŰVEZETŐ

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Közműépítés építőipari projekteken való (szennyvíz, vízellátás, fűtés, gázellátás, légtechnika) helyszíni műszaki irányítása
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel
  • Alvállalkozók koordinálása, munkavégzésének szervezése, ellenőrzése
  • Projektek naprakész műszaki dokumentálása, ütemezési tervek készítése, építési napló vezetése
  • Kivitelezési tervek ellenőrzése, jelentések készítése
  • Anyagszállítás koordinálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, előny: szlovák nyelvtudás
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság országosan
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest és környéke (esetenként országos)

Amit megbízónk kínál:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Előrelépési lehetőség
  • Céges autó (magáncélú használatra is)
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyelvtanfolyam térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

00946@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!