Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00864@hr.dekra-arbeit.hu

Éjszakai műszakvezető

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

·         A raktár napi munkafolyamatainak meghatározása és a dolgozók irányítása (8-10 fő)

·         A raktári folyamatok ellenőrzése és betartatása

·         Komissiózás és készletellenőrzés megszervezése

·         Együttműködés, kapcsolattartás a raktárvezetővel és az adminisztrációval

·         A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátás

Elvárások:

·         Minimum 2-3 éves műszakvezetői tapasztalat logisztikai folyamatokban (X-dock, vagy disztribució előny)

·         Határozott, proaktív személyiség

·         Kis létszámú 8-10 fő irányításában szerzettt releváns tapasztalat

·         Komunikációs készségei kiválóak

·         Raktárirányítási, fuvartervezési szoftverek ismerete

·         Kiemelkedő excel tudás

Előny: angol nyelvtudás

Amit partnercégünk kínál:

·         Versenyképes juttatási rendszer

·         Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Pest megye, Biatorbágy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk bérigénnyel megjelölt önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

00864@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!