Kapcsolati adatok

Referenciaszám: ec0c74
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 80 315 096
E-mail: 00891@hr.dekra-arbeit.hu

Customer Service munkatárs

Szállítmányozással, logisztikával foglalkozó partnercégünk megbízásából új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

·         Rendelésfelvétel és telefonos ügyfélkapcsolat

·         Diszponálás (futárok), költség- és járatoptimalizálás, küldemények ellenőrzése

·         Küldemények követése, koordinálása, tájékoztatás, minőségellenőrzés

·         Napi kommunikáció a nemzetközi partnerekkel

·         Reklamációkezelés

·         Ajánlatok kidolgozása és kalkuláció

·         Riportok készítése és elküldése

·         Bejövő számlák ellenőrzése

·         Irodai adminisztráció, szervezés, törzsadatok karbantartása

·         Aktív ügyféltámogatás

Elvárások

·         Legalább középfokú végzettség

·         Aktív, magabiztos középfokú német és/vagy angol nyelvtudás

·         Üzleti levelezés

·         Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

·         Kiváló kommunikációkészség

·         Analitikus gondolkodás

·         Dinamikus személyiség

·         Stressztűrő képesség

·         Kész a továbbképzésre

Amit partnercégünk kínál:

·         Napi szintű kommunikáció német/angol nyelven

·         Nemzetközi, stabil hátterű munkahely

·         Továbbképzési lehetőség és Coaching

Munkavégzés helye

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: 00891@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!