Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó:
Telefon: 06-76-900-145
E-mail: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

Gazdasági és pályázati koordinátor (Referencia szám: DEKRA696)

Multinacionális autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollegát

GAZDASÁGI ÉS PÁLYÁZATI KOORDINÁTOR

munkakörbe.

(referenciaszám: DEKRA2618)

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kontrolling ismeretek
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Kommunikációs angolnyelv-tudás
  • Elemző képesség
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Projektmenedzsment ismeretek

Feladatok :

  • Általános pályázati monitoring.
  • Direkt és indirekt adókedvezmények, pályázatok kezelésénél.
  • Egyéb pályázatok kezelése (HR)
  • Pályázati dokumentáció összeállítása, projektek pénzügyi-számviteli kontrollja, pályázati elszámolások, projekt előrehaladási jelentések készítése, pályázati ellenőrzéseken pénzügy-számvitel-kontrolling képviselet.
  • Projekt üzleti tervek készítése.
  • Projekt erőforrásterv-tény elemzése, monitoringja, eltérés esetén akciótervek megfogalmazása, az akciók megvalósulásának monitoringja.
  • Kutatás-fejlesztési osztály gazdasági támogatása
  • Számviteli-kontrolling folyamat fejlesztése

Előny:

  • SAP ismeret vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el minél hamarabb: tanacsado2@dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!