Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: 06 80 315 096
E-mail: 00875@hr.dekra-arbeit.hu

Contractor specialist /Öntözés Telepítői Specialista/

Öntözőrendszerekkel foglalkozó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Contractor Specialist

/Öntözés Telepítői Specialista/

Elvárások:

·         Minimum középfokú szakmai végzettség, felsőfokú végzettség előny

·         Három-öt éves értékesítési és telepítői tapasztalat ideális esetben az öntözés üzletágban vagy a kapcsolódó területeken

·         Erős kommunikációs készség, üzleti szemlélet

·         Motivált, eredményorientált, proaktív, felelősségteljes személyiség

·         Erős analitikai és számítógépes ismeretek

·         Középfokú aktív angol nyelvtudás

·         ’B’ kategóriás jogosítvány

·         Utazási hajlandóság

Előny:

·         Öntözőrendszerek területén szerzett tapasztalat

·         Felsőfokú végzettség, diploma

·         Román vagy Szerb nyelvismeret

Feladatok:

·         Az értékesítési teljesítmény növelése Magyarországon és a környező országokban

·         Kapcsolat kiépítése a kerti öntözés telepítőkkel, önkormányzatokkal és sportlétesítményekkel.

·         Helyi és regionális programok, képzések sikeres kidolgozása és végrehajtása

·         A közvetlen marketing kommunikációs és képzési tevékenységekhez szükséges telepítői és felhasználói adatbázisok létrehozása.

·         Partnerek folyamatos képzése a megfelelő termékfelhasználásra

·         Részvétel bemutatókon és regionális rendezvényeken

·         Bemutatók, képzések szervezése és végrehajtása a telepítők számára

·         A munkavégzés 50% utazással és külföldi munkavégzéssel is jár

Amit partnercégünk kínál:

·         Versenyképes bérezés, bónusz rendszer

·         Céges autó, magánhasználatra is

·         Izgalmas, kihívásokkal teli feladatok

·         Magas színvonalú képzések, üzleti találkozók

Munkavégzés helye: Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk: 00875@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!