Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Behina Gábor
Telefon: 0680315096
E-mail: gabor.behina@dekra-arbeit.hu

Brand Manager

14 éve piacon lévő egészségfejlesztő termékeket forgalmazó partnerünk részére keresünk

Brand Manager-t.

Feladatok:

·         A márka piaci stratégiájának és marketing tervének (beleértve a költségvetési javaslatot is) elkészítése, végrehajtása, ellenőrzése, felügyelete és felülvizsgálata a KPI-k elérése érdekében

·         új marketing projektek létrehozása és végrehajtása a vállalat üzleti stratégiájával összhangban, 360 fokos projektmenedzsmenttel

·         új termékek piaci bevezetése a fogyasztók mély megértésére alapozva

·         piaci környezet elemzése (piaci trendek & fogyasztói insightok) és az erre adott reakció megtervezése, kivitelezése

·          az üzleti tevékenység erősítése és a döntések támogatása érdekében piaci információk gyűjtése és elemzése

·         részvétel a vállalat CRM rendszerének fejlesztésében, ellenőrzésében és nyomon követésében (marketing szempontból),

·         az értékesítést támogató eszközök (reklám, katalógusok, prospektusok, filmek, vásárok), tervezése, kialakítása, elemzése és fejlesztése.

Elvárások:

·         legyen felsőfokú szakirányú végzettséged, és legalább középszintű angol nyelvtudásod,

·         minimum 5 év szakmai tapasztalat brand management területen,

·         tökéletesen tudd használni az alapvető számítógépes (MS Office) programokat  (CRM ismerete előny)

·         fontos a stratégiai gondolkozásmód és 360 fokos projekt menedzsmentre  való képesség,

·         legyél innovatív, ügyfélorientált, ugyanakkor eredményorientált,

·         fontos, hogy proaktív és lényeglátó, és derűs természetű legyél!

Jelentkezésed az alábbi címre várjuk: 00805@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!