Kapcsolati adatok

Referenciaszám: b6c8e8
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Betanított öntödei munkás

BETANÍTOTT ÖNTÖDEI MUNKATÁRS

Elvárások:

-          Minimum befejezett általános iskolai végzettség

-          Megbízhatóság, terhelhetőség

-          Fémiparban szerzett végzettség, vagy gyakorlat előny

Feladatok:

-       A magok és segédanyagok manuális behelyezése az alsó és felső formaszekrénybe az előírásoknak megfelelő módon

-       A gyártott alkatrészek tisztítása, szalagsorról az alkatrészekről a felesleges részek levágása, leflexelése

-       Folyékony vas csapolása, öntése

-       A vasolvasztó, hőntartó és kezelő berendezések tűzálló falazatainak ellenőrzése, javíttatása

3 műszakos munkarend

8 vagy 12 órás munkavégzés

Amit kínálunk:

-       Ösztönző és cafeteria rendszer

-       SZÁLLÁS

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk önéletrajzát a következő e-mail címre: 00910@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!