Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA843
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 80 315 06
E-mail: klaudia.csoli@dekra-arbeit.hu

Beszerző (Referencia szám: DEKRA843)

Elektronika területén piacvezető partnercégünk megbízásából új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Beszerző angol és német nyelvtudással

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása, az igénylési és rendelési folyamat működtetése, beszerzési dokumentumok elkészítése
  • Alapanyag megrendelések, beszállítói adatok rögzítése, módosítása a vállalatirányítási rendszerben (IFS)
  • Beszállítói és belső megrendelések kibocsátása, módosítása, nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs, tárgyalási készség

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

dekra@dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!