Kapcsolati adatok

Referenciaszám: DEKRA845
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon: +36 80 315 096
E-mail: dekra120845@hr.dekra-arbeit.hu

Beszerzési csoportvezető (Referencia szám: DEKRA845)

Elektronikai alkatrészek gyártása területén piacvezető, és egyedi termékeket gyártó partnercégünk számára új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Beszerzési csoportvezető

A leendő kolléga feladatai lesznek

  • Meglévő és új folyamatok felépítése az ISO 9001 szabványnak megfelelően
  • Beszerzői csapat koordinálása, bővítése
  • Beszerzési folyamatok kezelése Európa szinten
  • Beszállítók látogatása
  • Kapcsolattartás az európai társosztályokkal

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat elektronikus gyártási környezetben
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Beszerzői területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Kábelek és csatlakozók áru ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktivitás, analitikus gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság
  • Utazási hajlandóság

Előny:

  • Német nyelvtudás középfokú ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli munkakör

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

dekra120845@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!