Kapcsolati adatok

Referenciaszám: 8ee6d4
Kapcsolattartó: Penczák Diána
Telefon: +36 1 920 1341
E-mail: 00973@hr.dekra-arbeit.hu

Area Manager

Saját csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

·HR és/vagy értékesítés területekhez kötődő, lehetőség szerint munkaerő-kölcsönző cégnél szerzett munkatapasztalat

·Határozott, proaktív, önálló személyiség

·Hatékony problémamegoldó képesség, rugalmasság

·Legalább középfokú végzettség, de felsőfokú végzettség előnyt jelent

·„B” kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési tapasztalat

·Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek

·Angol, vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Az új kollégánk feladatai lesznek:

·Üzletfejlesztés – értékesítés, új együttműködési lehetőségek felkutatása

·Kapcsolatfelvétel lehetséges partnerekkel

·Üzleti találkozók szervezése és ezeken történő részvétel

·Egyeztetések új és meglevő ügyfelekkel az együttműködési kondíciókról, prezentációk tartása

·Munkaerő-kölcsönzési és közvetítési projektek indítása, teljesítés koordinációja

·Kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel, belső vezető-, toborzó- és adminisztrációs munkatársakkal, beszállítókkal

·Havi zárási folyamat támogatása

Amit kínálunk:

·Stabil, hosszútávú munkalehetőség

·Rugalmas munkavégzés

·Modern munkakörnyezet, innovatív folyamatok

·Támogató, emberközpontú csapat

Munkavégzés helye:

·Kelet-Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével kérjük, az alábbi e-mail címre küldje: 00973@hr.dekra-arbeit.hu

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!