Kapcsolati adatok

Referenciaszám:
Kapcsolattartó: Csóli Klaudia
Telefon:
E-mail: dekra120789@hrszoftver.hu

Sík és/vagy palástköszörűs (Referencia szám: DEKRA789)

Csepeli szerszámgyártással és műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Sík és/vagy palástköszörűs

(DEKRA789)

Főbb feladatok:

  • Egyedi fém alkatrészek köszörülése
  • Gépek rendszeres karbantartása (olaj és hűtőfolyadék)
  • Műszaki rajz olvasás
  • Szükség esetén a köszörűkövek centrírozása, cseréje

Elvárások:

  • Fémipari forgácsoló végzettség
  • Egyedi alkatrészek gyártásában szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló, pontos munkavégzés

Amit partnercégünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • MOLDPROG Kft., Budapest, 21. kerület

Bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhet: +36 30 9 724724, +36 1 427 00 00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát bérigénye megjelölésével az dekra120789@hrszoftver.hu email címre.

JELENTKEZÉSE TÁRGYÁBAN KÉRJÜK, MINDEN ESETBEN TÜNTESSE FEL A POZÍCIÓ REFERENCIASZÁMÁT!

A pozícióra való jelentkezéshez lépjen be vagy regisztráljon!